Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Setikovská v AMI povýšila na account manažerku

Irena Setikovská se čtyřčlenným týmem bude dělat pro značky Orbit, Snickers či Skittles.

Irena Setikovská

Irena Setikovská

Novou account manažerkou v PR agentuře AMI Communications se stává Irena Setikovská. Na starost bude mít hlavně poradenství a produktovou komunikaci pro společnost Wrigley/Mars. Se svým čtyřčlenným týmem má zajišťovat kompletní realizaci projektů pro značky Orbit, Snickers, M&M’s nebo Skittles. Absolventka oboru Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze Setikovská dělá v AMI přes tři roky, od roku 2012. Nejdřív se věnovala klientům z petrolejářského a automobilového průmyslu, pak značkám ze segmentu spotřebního zboží.

Nejde o jedinou změnu ve struktuře týmu AMI v poslední době. Agentura letos udělala manažery accountů ze Šimona Slavíka, Šárky Brožové a Kristýny Mazánkové. Na místo account directorky přitom v únoru postoupila Hana Kovaříková.