Piráty iniciovaný bod čtvrteční schůze poslaneckého volebního výboru, týkající se sporu o reportáž Janka Kroupy o Agrofertu, oproti úterní schůzi příslušné senátní komise nové argumenty nepřinesl. Nad rámec známého řekl generální ředitel René Zavoral jen, že ve veřejnoprávním rádiu zruší část tabulkových míst a že kromě předžalobní výzvy od Agrofertu registruje rozhlas i další, rovněž na Kroupovu reportáž, a to z roku 2015. Reportér Kroupa se schůze neúčastnil.

Seznam.cz má novou mluvčí, jmenuje se Irena Zatloukalová

Vystudovaná socioložka dosud působila jako mluvčí Hypoteční banky.

Novou tiskovou mluvčí Seznam.cz je od 1. března Irena Zatloukalová. Jako „manažerka PR a interní komunikace“ bude zodpovědná i za koncepci interní a externí komunikace.

„Po třech měsících se tedy tým komunikace stal opět kompletním a veškerá komunikace tak nemusí být zastřešována pouze jednou osobou, Veronikou Rozumkovou, PR specialistkou Seznam.cz,“ oznámila firma.

Irena Zatloukalová (28) přišla do Seznamu z Hypoteční banky, kde od dubna 2010 působila jako tisková mluvčí. Před tím pracovala na pozici Specialisty externí komunikace v ČSOB, kde se v letech 2008 až 2010 starala o produktovou komunikaci.

Svoje první zkušenosti v oblasti PR sbírala v agentuře Ogilvy PR, kde měla na starosti především komunikaci pro klienty z finanční oblasti (GE Money Multiservis, finanční skupina AXA).

Je absolventkou sociologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity.