Ve čtvrtečním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Seznam.cz uvádí tři nové „televizní“ pořady a videoblog s Tomiem Okamurou

Internetový Seznam.cz na svém videoportálu Stream.cz vyprodukoval další série původního obsahu, který souvisí s jeho cílem přetáhnout reklamní peníze z televizí právě na web. Uvedl tři produkčně a finančně nenáročné série, zaměřené na módu, jídlo a politiku takříkajíc formou snadno přístupnou.

Kadeřníci Márty a Tibor, známí z pořadu televize Prima Vypadáš skvěle, provádějí proměny dívek a žen v cyklu New you, který odstartoval v pátek 3. února.

Cyklus Peklo na talíři hodnotí úroveň českého stravování, odstartoval 15. února, provází šéf Pražského kulinářského institutu Roman Vaněk.

Série minutových pořadů Plastiky celebrit rozebere zákroky estetické chirurgie na českých i zahraničních postavách šoubyznysu. Každý díl končí hodnocením chirurga Tomáše Doležala. Cyklus začíná v pátek 17. února.

Na Streamu si už 30. ledna založil svůj videoblog Tomio Okamura.