V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Seznam.cz vejde letos do chytrých televizorů Samsung, s hudební službou Mixér.cz

Pavel Zima. Foto: Sandra Kisić

Pavel Zima. Foto: Sandra Kisić

Do tří měsíců by měla česká internetová jednička Seznam.cz uvést speciální aplikaci, jejímž prostřednictvím vstoupí svými online videoslužbami do prostředí chytrých televizorů. Jak dnes řekl Médiáři Pavel Zima, „ještě letos“ by měl být v televizích Samsung k dispozici obsah internetového hudebního přehrávače Mixér.cz, který Seznam uvedl letos na jaře.

Mixér.cz se už dočkal propagace v televizi. Před létem dosáhl téměř milionové měsíční návštěvnosti.

Do chytrých televizorů by se měly podle Zimy postupně dostat i původní pořady internetové televize Stream.cz, kterou Seznam vlastní. Šéf Seznamu počítá s postupným sbližováním televize a internetu jako média.

„Budeme zábavu vyrábět pro uživatele, a servírovat tak, aby uživatelům dala co nejmíň práce. První službou byl Mixér.cz a pokračovat budeme na Streamu. Jestliže je televize pasivní a internet aktivní médium, doufám, že obě média se potkají na půli cesty a Seznam tam bude hrát významnou roli právě se Streamem,“ uvedl na dnešní tiskové konferenci k podzimnímu programu Streamu [tu jsme sledovali online].

„Do budoucna nepočítáme s uživatelským obsahem, chceme být poctivou televizí, která si obsah odpracuje sama,“ uvedl Pavel Zima.