Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Shop roku 2016: nejkvalitnějším e-shopem Notino, Cenu popularity má Mall.cz

Shop roku letos proběhl s exkluzivní mediální podporou webu Retailek

Shop roku letos proběhl s exkluzivní mediální podporou webu Retailek

Nejkvalitnějším e-shopem byl podle zákazníků zvolen prodejce kosmetiky Notino.cz, jako nejpopulárnější spotřebitelé vybrali e-shop s elektronikou Mall.cz. To jsou výsledky hlavních kategorií osmého ročníku klání mezi českými e-shopy Shop roku 2016. Cenu Heureky, kterou uděluje odborná porota expertů na e-commerce, dostal benefiční e-shop Na-ovoce.cz, který podporuje výsadbu ovocných stromů v Česku.

Nová kamenná prodejna značky Notino v ostravské Nové Karolině

Notino.cz bylo zákazníky zvoleno loňským nejkvalitnějším e-shopem

Cena kvality, kterou získal e-shop Notino.cz, se uděluje na základě všech přijatých recenzí a hodnocení za uplynulý rok. „Vyhodnocení vítězů v kategorii kvality probíhá na základě zkušeností a hodnocení reálných zákazníků, kteří v e-shopu nakoupili. S vítězi a finalisty mají dosavadní zákazníci jen tu nejlepší zkušenost,“ vysvětlil Tomáš Braverman, ředitel nákupního portálu Heureka.cz, která soutěž už osm let pořádá. „Našim cílem je ocenit vítězné e-shopy, je to pro ně skvělá zpětná vazba, že svoji práci dělají dobře. Označení vítěz nebo finalista Ceny kvality na webu e-shopu je zároveň dobrým vodítkem pro zákazníka, v jakých e-shopech se nemusí při nákupu ničeho obávat,“ doplnil Braverman. Mezi dalšími vítězi v jednotlivých kategoriích se umístily například e-shopy Euronics.cz, Astratex.cz, T. S. Bohemia.

Loni LevnéElektro.cz, letos Mall.cz

Kategorie v soutěži Shop roku

Trofeje pro jednotlivé kategorie v soutěži Shop roku

V Ceně popularity udělili hlasující zákazníci nejvíce hlasů e-shopu Mall.cz. Celkem bylo v letošním ročníku soutěže uděleno 103.882 hlasů. „V Ceně popularity mohou hlasovat všichni internetoví uživatelé prostřednictvím hlasovacích formulářů celé tři měsíce na přelomu roku. Svůj hlas posílají e-shopům, ve kterých rádi nakupují a které jim jsou nejsympatičtější,“ řekl ředitel Heureky. Vloni byl dvojnásobným vítězem e-shop LevnéElektro.cz, který však v průběhu roku musel ukončit svoji činnost.

Cenu Heureky letos od odborné poroty obdržel benefiční e-shop Na-ovoce.cz. Ten podporuje výsadbu historických ovocných stromů na českém území. Jeho prostřednictvím je možné zakoupit přímo strom nebo pomocí darovacího certifikátu přispět k jeho zasazení. Loni tuto cenu obdržel e-shop Člověka v tísni Skutečnýdárek.cz.

Vítězové Shop roku 2016

Název sekce Vítěz
Cena popularity Mall.cz
Cena Heureky Na-ovoce.cz
Absolutní vítěz Ceny kvality Notino.cz
Elektro Euronics.CZ
Výpočetní a telekomunikační technika T.S.Bohemia.cz
Móda a doplňky Astratex.cz
Krása a zdraví Notino.cz
Dětské zboží Topgal.cz
Auto-moto Autodily-Cardo.cz
Sport a fitness kupkolo.cz
Dům a zahrada uni-max
Bydlení a design Matějovský povlečení
Hobby Profizoo.cz
Zábava a volný čas eReading.cz
Erotické zboží e-kondomy.cz
Obchodní domy Mall.cz

Zdroj: Heureka

Jak vypadal slavnostní večer

https://www.youtube.com/watch?v=HCu8xifIfAc