Digitální agentury v Atlasu ukázaly, co mají letos nového. Podívejte se na fotografie a prezentace.

Show Jana Krause chce Prima zpeněžit i na videoserveru YouTube

Do nové znělky pořadu Prima za peníze pustila ve formě product placementu automobilku Audi.

Show Jana Krause na YouTube

Show Jana Krause na YouTube

Televize Prima otevírá jeden ze svých hlavních pořadů publiku a inzerentům) na internetu. Spolu s českou pobočkou Googlu spouští speciální kanál pozdně večerní Show Jana Krause na videoserveru YouTube, na adrese youtube.cz/sjkshow.

Na YouTube se budou pravidelně objevovat nové části show. Kromě všech předchozích epizod tam uživatelé najdou i bonusový materiál vytvořený speciálně pro YouTube.

“Dnešním standardem je druhý život televizního pořadu na webu. Pokud jde o video, je pro mě YouTube standardem. Ostatní jsou buď variace, nebo specializace, nebo marnosti,” prohlásil Jan Kraus.

Prima už kanál pro show na videoserveru Googlu provozovala, (měl na 100 odběratelů a na 4000 zhlédnutí), teď se ale tvůrci zapojili se do Partnerského programu na YouTube.

Partnerský kanál umožní tvůrcům pořadu díky původně tvořenému obsahu vydělat na reklamě. Zároveň mohou využít nástroj pro kontrolu obsahu v zájmu ochrany autorských práv. „Bez identifikace obsahu a správy autorských práv nelze šířit a provozovat nic, co stojí na autorském základě,“ míní Kraus.

Projekt je součástí celoročního programu Google pro českou kulturu 2011, oznámil americký internetový gigant prostřednictvím tuzemského zastoupení.

Show Jana Krause v další sezóně dostala novou znělku, tu Prima poskytla pro reklamu automobilce Audi. Natáčení show se přesouvá z tradičního divadla Ponec do divadla Archa, které je větší. První premiérový díl letošního podzimu běží zítra 2. září od 22 hodin.