Show Jana Krause začala znovu natáčet nové díly

Hosty nového dílu budou Roman Prymula, Eva Burešová a Marek Lambora a Adam Ondra.

Jan Kraus v Show Jana Krause

Jan Kraus v Show Jana Krause

Televizní Show Jana Krause začíná po vynucené dvouměsíční pauze opět natáčet premiérové díly. V půli března točila poslední díl bez diváků, další nový díl se bude točit v úterý 26. května a na obrazovku televize Prima se dostane o den později, ve středu 27. května. Dosud se ve středu po půl desáté vysílaly na Primě její starší díly, Prima rovněž zařadila do programu internetovou talk show 7 pádů Honzy Dědka. Ta se vysílá v úterý večer.

„Vzhledem k současným bezpečnostním opatřením kvůli koronaviru se bude show odehrávat pro menší počet diváků, a ne před tradičně vyprodaným hledištěm,“ uvedla Prima. Diváky, kteří se dostanou do divadla Archa, kde se pořad tradičně natáčí, určí pořadí vzešlé z toho, jak rychle se zvládnou přihlásit přes formulář na webu. Ten se otevírá vždy ve středu v osm ráno na natáčení příští úterý a je otevřen do nedělní 22. hodiny.

Hosty nadcházejícího dílu budou náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula, herci z populárního seriálu Slunečná Eva BurešováMarek Lambora a sportovec Adam Ondra.

Navíc poprvé v historii nabídne show online přenos z natáčení, a to pro tisícovku diváků. Přenos přes internet bude možné sledovat o den dřív než vysílání v televizi, tedy 26. května od 19.30. Vstupenku na stream je možné zakoupit za 150 Kč a je jich k dispozici tisíc. Počítá se s tím i do budoucna.