Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Show Leoše Mareše prodlužuje den

Vnímání kvality na jedné straně a obsahu na straně druhé v případě rozličných show vydiskutováváme v aktuálním dílu podcastu, naší obsahové inspirace.

Vzniklo hnutí Nevím, Prchal žádá o funkci – Vysvětlujeme vtip – Hodnotíme Periscope – Přenášet kvalitně, anebo být při tom? – Mezi posluchači Skřivan a Skřivánek – Show Mareše, Krause a Šípa – Klid ledabylého humoru geniálního moderátora – Mareš prodloužil den – Jak se čte bez iPadu? Poslouchejte

Prchal a Aust ve vlastní show

Prchal a Aust ve vlastní show

Jak pohodlně poslouchat

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.