Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Síť Red Button spouští obsahový portál Zoom

Jan Mašek (vlevo) a Luboš Malý

Jan Mašek (vlevo) a Luboš Malý

Podnikatelská platforma Red Button, umožňující sdílet síly a znalosti, spouští vlastní obsahový portál Zoom, s podtitulem Zaostřujeme na zkušenosti. Na něm hodlá nabídnout své zkušenosti veřejnosti, a to formou článků a videí na témata podnikání, vůdcovství, firemní kultura, kvalita života, inovace a vzdělávání. Obsah dodávají členové sítě Red Button, na 90 lidí, mezi nimi jsou Petr Ludwig, Ján Košturiak či Petr Skondrojanis. Zakladatelem sítě Red Button je Jan Mašek.

Portál Zoom vyvinula agentura Breezy, tvorbu platformy řídila agentura Digital Ant. „Vybíráme obsah vznikající v Red Buttonu a doplňujeme ho vlastním, za kterým si osobně dojdeme buď za členy sítě, nebo na vybrané konference a festivaly,“ říká Lukáš Obdržálek, majitel Digital Ant.