Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Skřivánek je šéfredaktorem slovenského Trendu

Tomáš Skřivánek

Tomáš Skřivánek, novinář a mediální manažer, je ve vydavatelství Vltava Labe Media od listopadu 2016, předtím působil přes osm let ve vydavatelství Mladá fronta, v posledních letech jako člen představenstva zodpovědný za ekonomické tituly, v minulosti založil a léta pracoval jako šéfredaktor deníku E15, předtím postavil a vedl web Peníze.cz, začínal jako redaktor v MF Dnes a v Týdnu

Novým šéfredaktorem ekonomického týdeníku Trend slovenského vydavatelství News & Media Holding je Tomáš Skřivánek, dosavadní manažer českého vydavatelství Vltava Labe Media. Slovenskou i českou mediální firmu vlastní investiční skupina Penta. V Trendu Skřivánek střídá dosavadního šéfredaktora Branislava Benčata, který po vzájemné dohodě z firmy odchází, a zároveň má pro český podnik pokračovat v práci na eventech a některých dalších projektech. „Týdeník Trend, jeho web, eventy a ročenky jsem vždy považoval za nejlepší ekonomickou mediální platformu nejen na Slovensku, ale i v Česku,“ prohlásil Skřivánek. „Chci pomoci posunout Trend do digitální budoucnosti,“ plánuje.