Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Skylink 7 uvádí původní seriál Vítejte ve Švédsku

Vítejte ve Švédsku

Za hlavní rolí Bruce a zároveň scénářem seriálu Vítejte ve Švédsku stojí Greg Poehler. Patrick Duffy (Dallas, Krok za krokem) hraje Brucova otce, dobrosrdečného, přesto staromódního starostu amerického maloměsta, který se stále nesžil s myšlenkou syna žijícího v tak kulturně odlišné zemi. Epizodní roli si zahrál i komik Will Ferrell (Zoolander 1 a 2, Starsky & Hutch). Foto: Skylink

Lucemburská M7 Group, provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, uvádí na svém propagačním kanálu Skylink 7 první seriál hrané tvorby. Jde o cyklus Vítejte ve Švédsku, který bude v premiéře exkluzivně k dispozici na pozici 7 zmíněné platformy. Kanál Skylink 7 funguje od února a nabízí průřez placenou nabídkou satelitní televize, její novinky a praktické informace. Seriál sleduje trampoty newyorského třicátníka Bruce, který se za svou láskou Emmou vydá do Stockholmu a střet společenských zvyklostí obou národů ho vystaví komickým až trapným situacím. Televizní premiéru bude seriál mít 28. dubna v 18 hodin, další díly půjdou vždy v neděli ve stejném čase, dodatečně budou ke zhlédnutí v aplikaci Skylink Live TV.