Slovenská Minuta po minutě je v Česku, Deník N uvádí aplikaci pro krátké zprávy

Chystaný nový Deník N, který má oficiálně poprvé vyjít tuto neděli 28. října, už spustil v testovací verzi svůj web a také vlastní mobilní aplikaci. Ta nese podle slovenského vzoru název Minuta po minutě a přináší uživatelům rychlá shrnutí aktuálního dění, ať už v podobě zpráv z tiskových agentur nebo odkazů na jiná média, která o tématu informovala podrobněji.

Aplikace je koncipovaná jako jednoduchý přehled krátkých zpráv. Uživatelé si pak mohou jednotlivé zprávy filtrovat podle kategorií Minuta po minutě, Nejdůležitější, Domácí, Ekonomika, Zahraničí, Kultura, Sport. Samotná aplikace a její obsah je zdarma, předplatitelé Deníku N však získávají výhody, jako je možnost ukládání článků na později nebo notifikace na odebíraná témata. V bezplatné verzi je možné nastavit si notifikace na nejdůležitější zprávy či si uzpůsobit samotné čtení pomocí velikosti písma a nočního režimu. Lze si též v nabídce omezit zprávy ze sportu.

Zprávy jsou označovány i štítky podle konkrétnějších témat

Zprávy jsou označovány i štítky podle konkrétnějších témat

Rubriku sport si mohou uživatelé z přehledu úplně vypnout

Rubriku Sport si mohou uživatelé z přehledu úplně vypnout

Minuta po minutě nabízí také widget, který zobrazuje zprávy doslova z posledních minut. Aplikace je už nyní plně k dispozici zatím pouze pro platformu iOS.