Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Slovenské Piano Media pracuje pro americký Newsweek

Online systém Piano bude Newsweeku zprvu sloužit pro objednávky tištěného časopisu

Online systém Piano bude Newsweeku zprvu sloužit pro objednávky tištěného časopisu

Slovenský systém zpoplatnění internetového obsahu Piano Media bude spolupracovat s americkým magazínem Newsweek. Na úterní konferenci Placený obsah v českých médiích pořádané Médiářem to uvedl Dávid Puha z Piano Media.

Americký časopis má podle Puhy zájem o zavedení systému Piana paradoxně pro prodej tištěného titulu, k jehož vydávání se firma po víc než roce vrací. Později počítá se zpoplatněním webu - právě to má nahradit pilíř, kterým v minulosti byla inzerce. Podle Puhy je Newsweek zatím nejnovějším klientem, kterého se Pianu podařilo získat.

Slovenské Piano Media působí na mezinárodním trhu téměř tři roky. Nabízí zatím tři národní systémy: na Slovensku, ve Slovinsku a v Polsku a vedle toho několik individuálních řešení. Spolupracuje s více než 80 různými online značkami, mezi nimiž jsou deníky, týdeníky, rádia a televizní stanice.

Nabízí jim všechny dostupné platební modely jako kompletní zpoplatnění, částečné zpoplatnění (po zobrazení určitého množství materiálů zdarma) a jejich kombinace.