Slovenský Kreativ Gang otvírá pobočku v Praze

Šéfem a polovičním majitelem české části agentury se stal Dominik Matušinský, z Havasu.

Slovenská reklamní agentura Kreativ Gang působí nově také v Česku. Po Žilině a Bratislavě otevřela svou třetí pobočku v Praze. Šéfem české části agentury se stal Dominik Matušinský, který předtím pracoval v agentuře Havas.

Logo agentury Kreativ Gang

Logo agentury Kreativ Gang

Kreativ Gang působí na slovenském trhu devět let a specializuje se na branding, digitál a tvorbu 360° kampaní. „Přinášíme zdravý mix slovenského ‚drzejšího‘ ponětí reklamy a českého profesionalismu. Chtěli bychom vytvořit synergii těchto dvou přístupů. Vidíme, co funguje na jednom a co na druhém trhu, a toto know-how se snažíme aplikovat na každého klienta,“ prohlašuje account director Matušinský.

Dominik Matušinský

Dominik Matušinský

„Otevření pobočky v Česku byl pro nás přirozený krok ve vývoji agentury. V prvé řadě to je odpověď na požadavky klientů, z nichž nás mnozí oslovili s projekty na českém trhu, a také nám to dávalo strategický a ekonomický smysl. Chceme se prezentovat jako československá agentura, jejíž pobočky v jednotlivých zemích úzce spolupracují a tím pádem jsme schopni stoprocentně vyhovět požadavkům klientů na obou trzích,“ říká o záměru zakladatel Kreativ Gangu Ľubomír Šimko.

Slovenskou agenturu vlastní Šimko napůl s Tomášem Leiblingerem. Česká pobočka patří z poloviny Matušinskému, Šimko a Leiblinger mají po čtvrtině.

Ľubomír Šimko

Ľubomír Šimko

Tomáš Leiblinger

Tomáš Leiblinger

Agentura plánuje v nejbližší budoucnosti otevřít zastoupení ještě v Austrálii a Kanadě.

Veškerou foto a videoprodukci Kreativ Gangu zastřešuje agentura Visual Gang Ondreje Hajníka a Erika Tomašáka. Kreativ Gang má podíl v prostoru Hangair, bratislavské víceúčelové hale pro akční sporty se stará o marketing. S personální konzultační agenturou Be DNA nabízí Kreativ Gang firmám společný produkt DNA Kreator, obsahující konzultace HR s workshopem, firemní foto a video a kariérní web.