A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Dámejídlo.cz začalo v letní sezóně rozvážet i do piknikových lokalit

Zprostředkovatel a rozvozce jídla z restaurací DámeJídlo.cz spustil na léto novou funkci, nazval ji Pick-up point. Nová funkce umožňuje si jídlo a pití objednat a nechat dovézt na vybrané piknikové místo, například do parku nebo na plovárnu. Dostupná je zatím jen v Praze a v Brně, mobilní aplikace Dámejídlo.cz jí v těchto lokalitách při zadávání adresy nabídne jako možnost.

Jan Matějů, CEO Dámejídlo.cz

Jan Matějů, CEO Dámejídlo.cz

„Pick-up pointy v okolí lze jednoduše najít na mapě v naší aplikaci. První Pick-up pointy DámeJídlo.cz vznikají v Praze a Brně a dále je plánujeme rozšiřovat po celé republice. Tato místa budou aktivní po celý rok, ale hlavní sezonu očekáváme pochopitelně nyní  v letních měsících,“ říká Jan Matějů, CEO služby DámeJídlo.cz.

Nová funkce v obnovené aplikaci

Dámejídlo.cz nedávno po pěti letech oživilo svou mobilní aplikaci. Letos za ní obdrželo ocenění Aplikace roku 2017 v kategorii E-commerce, kterou pořádá pořádá Tuesday Business Network. „Aplikaci jsme postavili od základu nově, s důrazem na jednoduchost objednání a stabilitu. Pravidelně ji vylepšujeme a přizpůsobujeme potřebám zákazníků i nabídce restaurací. Nejpopulárnější vlastností je jednoduché opakování objednávky z oblíbené restaurace a nejnovější je přidání takzvané Sladké tečky – odměny v kreditech, které může zákazník využít na další objednávku,“ řekl Matějů.

České DámeJídlo.cz je součástí celosvětového hráče na poli rozvozů jídla DeliveryHero, který funguje ve 47 zemích světa. V Česku Dámejídlo.cz sdružuje nabídku 1.700 restaurací ve 130 městech.