V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

Službě SmileCar pomůže s profilací Fyi Prague

SmileCar umožňuje sdílení aut pomocí mobilní aplikace

SmileCar umožňuje sdílení aut pomocí mobilní aplikace

Služba pro sdílení aut SmileCar posiluje své PR aktivity. S profilací na mediálním trhu a celkově s prezentací tématu sdílené ekonomiky jí nově pomůže agentura Fyi Prague. Za SmileCar stojí soukromý vlakový a autobusový dopravce Leo Express v čele s Leošem Novotným mladším, zakladatelem investiční společnosti Aakon Capital, a Peterem Köhlerem, generálním ředitelem Leo Express. Šéfem SmileCaru je Jan Charouz.

SmileCar je komunitní služba. Umožňuje lidem poptávat auta na krátkodobý pronájem či nabídnout své auto k dispozici někomu v okolí. Mediální komunikace má proto vycházet z představení SmileCar jako funkční alternativy k běžnému využívání vozu.V budoucnu chystá SmileCar expanzi do Polska a na Slovensko.