Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Službě SmileCar pomůže s profilací Fyi Prague

SmileCar umožňuje sdílení aut pomocí mobilní aplikace

SmileCar umožňuje sdílení aut pomocí mobilní aplikace

Služba pro sdílení aut SmileCar posiluje své PR aktivity. S profilací na mediálním trhu a celkově s prezentací tématu sdílené ekonomiky jí nově pomůže agentura Fyi Prague. Za SmileCar stojí soukromý vlakový a autobusový dopravce Leo Express v čele s Leošem Novotným mladším, zakladatelem investiční společnosti Aakon Capital, a Peterem Köhlerem, generálním ředitelem Leo Express. Šéfem SmileCaru je Jan Charouz.

SmileCar je komunitní služba. Umožňuje lidem poptávat auta na krátkodobý pronájem či nabídnout své auto k dispozici někomu v okolí. Mediální komunikace má proto vycházet z představení SmileCar jako funkční alternativy k běžnému využívání vozu.V budoucnu chystá SmileCar expanzi do Polska a na Slovensko.