V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Smíchov přidává sitcomy a upravuje grafiku

V letním programu stanice Novy půjdou situační komedie denně v hlavním vysílacím čase.

Nová grafika stanice Smíchov. Foto: CET 21

Nová grafika stanice Smíchov. Foto: CET 21

Tematická stanice Smíchov televize Nova zavádí začátkem července nové programové schéma, které doprovodí změna televizní grafiky včetně uvedení upraveného loga. „Program Smíchova plánujeme přímo pro diváky v mladší cílové skupině 15-34, kteří podle výsledků sledovanosti nejvíc milují sitcomy. Nově jsme se tak rozhodli rozšířit jejich vysílání v prime time do celého týdne a odlehčili jsme i vizuální podobu stanice,“ přiblížila Alex Ruzek, programová ředitelka Novy.

V hlavním vysílacím čase tak poběží sitcomy sedmkrát týdně. V repríze půjdou například série Dva a půl chlapa, Přátelé, Pravidla zasnoubení, Zlatá sedmdesátá, Jsem do tebe blázen, Mike a Molly, Plný dům, Průměrňákovi, Ženatý se závazky nebo Joey. V programu se objeví premiérové řady seriálů Muži sobě a Millerovi. Dopoledne a podvečer zůstane animované pásmo pro děti Smíškové, které odvysílá třeba seriály KungFu Panda, Spongebob v kalhotách, Scooby Doo a Tučňáci z Madagaskaru.

Nové logo stanice Smíchov

Nové logo stanice Smíchov

Kanál uvede nové identy a upoutávky s hlavními seriálovými tvářemi nejoblíbenějších formátů pro děti i dospělé. Smíchov první červencový den také představí nové logo. To využívá stejné písmo jako dosavadní, jen barevná paleta bude jiná.