A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Šmídová přišla do Hrodkova týmu v Deloitte Legal

Lucie Šmídová

Lucie Šmídová

Do advokátní kanceláře Ambruz & Dark Deloitte Legal nastoupila na pozici manažerky obchodního rozvoje Lucie Šmídová. Rozšíří tak marketingový tým, který vede Dominik Hrodek. Šmídová dřív působila na podobném postu v kancelářích Taylor Wessing a Peterka & Partners. Ambruz & Dark Deloitte Legal momentálně zaměstnává 70 lidí. “Abychom na trhu dále rostli a efektivně využívali značku Deloitte Legal, musíme být ještě víc aktivní i na poli business developmentu a marketingu,“ vysvětluje rozšíření týmu Jan Spáčil, advokát a vedoucí partner advokátní kanceláře.

“Profesionální marketing a business development je dnes součástí přístupu k zákazníkům i v oblasti právních služeb. Realizujeme pro klienty komplikované a prestižní projekty a nabízíme i inovativní technologické produkty, které musíme na trhu kvalitně představit,“ doplnil Dominik Hrodek.