V dnešním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Šmídová přišla do Hrodkova týmu v Deloitte Legal

Lucie Šmídová

Lucie Šmídová

Do advokátní kanceláře Ambruz & Dark Deloitte Legal nastoupila na pozici manažerky obchodního rozvoje Lucie Šmídová. Rozšíří tak marketingový tým, který vede Dominik Hrodek. Šmídová dřív působila na podobném postu v kancelářích Taylor Wessing a Peterka & Partners. Ambruz & Dark Deloitte Legal momentálně zaměstnává 70 lidí. „Abychom na trhu dále rostli a efektivně využívali značku Deloitte Legal, musíme být ještě víc aktivní i na poli business developmentu a marketingu,“ vysvětluje rozšíření týmu Jan Spáčil, advokát a vedoucí partner advokátní kanceláře.

„Profesionální marketing a business development je dnes součástí přístupu k zákazníkům i v oblasti právních služeb. Realizujeme pro klienty komplikované a prestižní projekty a nabízíme i inovativní technologické produkty, které musíme na trhu kvalitně představit,“ doplnil Dominik Hrodek.