Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

Snapchat spouští program pro mladé obchodníky, nabízí až 150.000 dolarů

Program Yellow pomůže rozjet lidem byznys do tří měsíců

Program Yellow pomůže rozjet lidem byznys do tří měsíců

Sociální síť Snapchat spouští novou platformu Yellow, jež podpoří mladé obchodníky v oblasti médií a kreativity. Tříměsíční program si klade za úkol pomoct několika vybraným jedincům zprovoznit jejich vlastní podnik nebo realizovat nápady ve zkráceném čase. Účastníkům programu poskytne nejen vědomosti odborníků z oboru, ale také finanční podporu až 150.000 dolarů a propagaci prostřednictvím vlastních kanálů. Yellow bude probíhat jednou ročně, první začíná letos na podzim a přihlášky mohou zájemci zasílat do 8. července.

S novinkami přišel také Twitter, který získal nový update na mobilní i desktopovou platformu Windows. Kromě vylepšení celkového fungování aplikace přibylo také několik novinek, zejména rozšíření počtu znaků v příspěvku na 280, jak je na jiných platformách už běžné, možnost vyhledávání nebo ukládání tweetů na později. Svou aplikaci pro Windows ponechával Twitter dlouho v původní podobě, proto v porovnání s dalšími platformami nedosahovala stejných kvalit. Update je dostupný pro aktuální verzi systému Windows 10.