Snapujem!

Snapchat je nová televize. Poslechněte si o ní od těch nejlepších v Česku.

Snapchat. Ilustrační foto: Profimedia.cz

Snapchat. Ilustrační foto: Profimedia.cz

Teri Blitzen, Johny Machette, značky Coca-Cola, Big Shock!Milka nebo Mattoni, ti všichni poradí, jak na nejžhavější platformu současnosti, sociální síť Snapchat. Předvedou úspěšné postupy i fungující příklady. Dozvíte se, jak se poněkud neuchopitelná síť může měřit a jak se to bude dělat i v Česku. Představíme netradiční formu reklamy cílené na mladé, která spojuje online a offline svět. A dozvíte se i nejpopulárnější české účty na Snapchatu.

Program akce Snapujem!

13.30
Welcome drink & fingerfood

14.00
Martina Votrubová (TL5 Digital)
Keynote

14.10
Tomáš Pflanzer
(Nielsen Admosphere)
Českej Snap!
Jak to se Snapchatem vypadá v Česku. Opravdu na něj utekli všichni mladí z Facebooku? A co je k přechodu motivuje? Jak vlastně Nielsen plánuje měřit reklamu na Snapchatu a kdy to bude možné i u nás?

14.30
Eva Liba (Coca-Cola) & Teri BlitzenJohny Machette
Snapchat story. Příběh, který se opravdu děje
Snapchat je nejrychleji rostoucí sociální síť, u náctiletých vede v každém ohledu, přesto je pro většinu brandů velkou neznámou. Coca-Cola Czech jede Snapchat víc než rok a za tu dobu se nejvíc sledovanou značkou na Snapchatu u nás, ale také jedním z lídrů v rámci všech snapchatových účtů Coca-Coly na světě. Kde naše story začala, jak ji vyprávíme, jak se bude vyvíjet.

14.50
Daniel Krásný
(Socialsharks)
Big Shock! Když je produkt hlavním hrdinou
Žlutej plech. Němej, ale plnej energie. S energeťákem Big Shock! jsme vstoupili na Snapchat a hlavní hvězdu udělali z něj. Jak to skousla naše cílová skupina. A jak s námi komunita soutěžila o mikiny.

15.10
Jitka Altman
(Karlovarské minerální vody)
Jak Mattoni snapovala ze Slavíka
Jsme teprve na začátku, ale už máme co říct. Jaké byly první počiny Mattoni na Snapchatu. Co byla nejúspěšnější aktivita. Jak pokračujeme a co chystáme do budoucna.

15.30
Coffee break

15.50
Artem Mazur (Mondelez) & Martina Votrubová (TL5 Digital)
Valentýnská story Milky na Snapchatu
Jak čokoláda Milka rozšířila valentýnskou kampaň #RekniToPoSvem na Snapchat? Kdo kromě Leoše Mareše se do ní zapojil? Jak Milka na Snapchatu získala na 7.000 fanoušků za 24 hodin?

16.10
Matěj Kretík
 (Bookin Agency)
Kam se mladí dívají, když se zrovna nedívají do mobilu
Social auditor Matěj pomáhá se správným zapojením sociálních sítí a videoobsahu a učí je pracovat s content marketingem každodenně. Pracuje s vlinými influencery ze všech oblastí. Stará se o marketing obchodu Senovážná6.cz. A ukáže, jak taky jde využít Snapchat pro reklamu v offline světě, s ohledem na aktuální stav chování cílovky 30- ve veřejném prostoru.

16.30
Petra Voráčková (Restless Child)

Jak na Snapchat globální komunity Travel Massive
Jaké jsou oficiální a neoficiální cesty, kterými se můžete na Snapchatu prezentovat a jak vybudovat dlouhodobé globální publikum? Poradí zkušená snapchatterka Petra Voráčková alias youtuberka Restless Child, která se stará nejen o snapchatový účet globální komunity Travel Massive.

od 17.00
After drink ve Scrollbaru
Powered by Aperol Spritz and Jägermeister!

Kdy

Setkání Snapujem! pořádá Médiář společně s týmem digitální agentury TL5. Akce proběhne ve čtvrtek 26. května 2016 od 14 do 19 hodin.

Občerstvení je zajištěno, welcome drink a after drink též. Akce je přístupná od 18 let. Mladší jen v doprovodu rodičů. Protože se na akci bude podávat i alkohol, budeme u vstupu kontrolovat plnoletost.

Kde

Snapujem! se koná v netradičním novém prostoru v Praze, kde jste ještě zaručeně nebyli. Tím prostorem je zbrusu nové sídlo vývojářského studia Strv v nové budově River Garden v pražském Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 678/23 (vchod A), 186 00 Praha 8, které se oficiálně otevřely v polovině května.

Kudy

Na stanici Křižíkova metrem B nebo tramvajemi 3, 8 či 21. Parkování není zajištěno.