Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Sociální síť pro pejskaře Happy Together nabízí mapu míst k venčení

Happy Together nabízí interaktivní mapu i sociální síť pro pejskaře

Happy Together nabízí interaktivní mapu i sociální síť pro pejskaře

Výrobce zvířecího krmiva Brit připravil ve spolupráci s agenturou Flow Media mobilní aplikaci, jež sbližuje majitele psů. Prostřednictvím apky Happy Together mohou chovatelé objevovat nová místa i poznávat společníky na venčení psů a také obchody s vybavením pro psy.

Apka nabízí interaktivní mapu, na níž najdou uživatelé vyznačená všechna místa vhodná k venčení, včetně popisu jejich vybavení. Aplikace využívá funkce určení aktuální polohy, a tak nabízí lokality, která jsou nejblíž. Každý pejskař může mapu navíc doplnit o své trasy a tak je sdílet s ostatními.

Happy Together funguje zároveň jako sociální síť, na které si mohou lidé domlouvat i společná venčení. Každý uživatel si vytvoří vlastní profil, jehož součástí je také profil jeho psa a oblasti, do kterých nejčastěji chodí. Apka pak nabízí možnost jiného uživatele rychle kontaktovat a domluvit se na vycházky. Nejaktivnější pejskaři, kteří se označí na nejvíc místech, mohou také sbírat speciální odznaky, jako Průzkumník, Výletník nebo Krotitel dravé zvěře. Happy Together je dostupná zdarma pro Android a iOS.