Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

Sociální sítě pro Milku spravuje Dark Side

Ve výběrovém řízení na strategickou digitální agenturu pro značku Milka zvítězila agentura Dark Side. Nově bude mít na starosti přípravu a exekuci komunikace na všech sociálních sítích Milky. „U Dark Side jsme ocenili dobré porozumění značce, pochopení dlouhodobých cílů a schopnost rozpracovat kreativní exekuci na sociálních sítích. Zároveň nás oslovila realistická a konkrétní strategie dosahování výsledků a jejich vyhodnocování,“ říká Artem Mazur, junior brand manager Milky.

Dark Side střídá agenturu Peppermint Digital, respektive TL5. „Milka byla v digitálu vždycky silná. Zkombinovali jsme proto pro výběrové řízení nadšené postmilleniály a starší seniory a vyšlo to. Ukazuje se, že v digitálu končí období her a je třeba opět rozumět značkám a byznysu firem,“ míní Tomáš Jindříšek, managing partner Dark Side. Pro agenturu je Milka další úspěch poté, co vyhráli PR značky Staropramen a sociální média pro Korunní.