V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

Sociální sítě pro Milku spravuje Dark Side

Ve výběrovém řízení na strategickou digitální agenturu pro značku Milka zvítězila agentura Dark Side. Nově bude mít na starosti přípravu a exekuci komunikace na všech sociálních sítích Milky. „U Dark Side jsme ocenili dobré porozumění značce, pochopení dlouhodobých cílů a schopnost rozpracovat kreativní exekuci na sociálních sítích. Zároveň nás oslovila realistická a konkrétní strategie dosahování výsledků a jejich vyhodnocování,“ říká Artem Mazur, junior brand manager Milky.

Dark Side střídá agenturu Peppermint Digital, respektive TL5. „Milka byla v digitálu vždycky silná. Zkombinovali jsme proto pro výběrové řízení nadšené postmilleniály a starší seniory a vyšlo to. Ukazuje se, že v digitálu končí období her a je třeba opět rozumět značkám a byznysu firem,“ míní Tomáš Jindříšek, managing partner Dark Side. Pro agenturu je Milka další úspěch poté, co vyhráli PR značky Staropramen a sociální média pro Korunní.