SodaStream sází na „pastelky“ a „geometrii“

SodaStream doplňuje minulý úspěch lahvemi s pastelovými motivy

SodaStream doplňuje minulý úspěch lahvemi s pastelovými motivy

Značka SodaStream chce navázat na svůj úspěch s edicí Jet Pastel z října loňského roku, kdy vydala edici výrobníků perlivé vody laděnou do 8 pastelových barev nebo klasické černé a bíle, která získala ocenění Produkt roku 2015 portálu Heureka.cz. Tři nové  1l lahve, které právě přichází na trh, jsou pokryty geometrickým designem v pastelových barvách, dno a uzávěr zůstanou bílé. Limitovaná kolekce bude distribuována jen do Čech a na Slovensko a je vytvořena ve spolupráci se značkou Sencor, který navrhla malé spotřebiče ve stejném designu. „Edici pastelových výrobníků perlivé vody Jet jsme na český trh uvedli v říjnu a už na Vánoce byla vyprodána, takže jsme do výroby zadávali další objednávku,“ říká Michal Panis, manažer zodpovědný za marketing značky SodaStream na českém trhu a dodává: „Věříme, že se stejným zájmem se setkají i tři nové lahve.“

Určitě dobrý nápad. Sama sice nejsem příznivcem perlivých vod v jakékoliv podobě, ale když už má taková objemná věc trvale ‚překážet‘ někde na stole, tak ať aspoň dobře vypadá.
Barbora Krásná (Blue events)

SodaStream – jednoduchý nápad zrecyklovat starou osvědčenou věc, to musí fungovat. Nebude ale fungovat věčně. Pokud bych měla tipovat, nová řada nebude tak úspěšná jako barvičky. A co dál?
Jana Kubištová (Budvar)

Sdílejte