V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

SodaStream uvedla edici vody do kabelky

SodaStream lahev by Andrea Verešová

SodaStream lahev by Andrea Verešová

Společnost SodaStream uvedla na český trh limitovanou kolekci dámských lahví do kabelek, která byla navržena ve spolupráci s modelkou Andreou Verešovou. Ta je už delší dobu ambasadorkou značky perlivé vody pro Česko a přímo její podpis je možné na nové lahvi najít. Podle Verešové je pro ženy dnes kromě pití, důležitý i vzhled lahve, ze které pijeme. „Pitný režim je pro mě nesmírně důležitý, ale jako každá žena si kromě obsahu potrpím i na obal. Proto mě nabídka na spolupráci při návrhu nové lahve SodaStream do kabelky nesmírně potěšila. Konečně je na trhu láhev, která je praktická, ekologická a přitom působí doslova jako módní doplněk,“ říká Andrea Verešová.

Verešová s návrhem designu nové lahve pomáhala, umístěný je na ní její podpis

Verešová s návrhem designu nové lahve pomáhala, umístěný je na ní její podpis

Kromě láhve „SodaStream by Andrea“ s ženským motivem a nerezovým uzávěrem i dnem bude v prodeji také ekonomické dvojbalení lahví 0,5l s označením SodaStream Grass. „Jsme hrdí na to, že jsme v rámci tak úspěšné nadnárodní společnosti, jakou je SodaStream, dostali prostor pro vytvoření designu vlastního lokálního produktu,“ říká o lahvích, které jsou výsledkem práce českých designérů Zdeněk Zahrádka, manažer značky SodaStream pro český trh. Kromě limitované edice představila SodaStream také nový přístroj Power, který perlivou vodu vytvoří automaticky, bez nutnosti šroubovat láhev a ve třech různých režimech perlivosti za zhruba 5000 kč. Celé balení obsahuje vše potřebné pro okamžité zahájení výroby domácí perlivé vody, tedy samotný výrobník s napájecím adaptérem, speciální nápojovou tlakovou lahev a bombičku s náplní potravinářského CO2 plynu až na 80 litrů perlivé vody.

Zajímavý nápad! Jen si uživatelky musí dát pozor, aby do sebe v letním horku místo vody od Verešové náhodou nekoply toaletní vodu, třeba od Calvina Kleina. Aby si ty krásné lahvičky nepopletly.
Barbora Krásná (Blue Events)

Oxid uhličitý (bublinky) zvyšují tvorbu moči a takováto voda může tedy paradoxně dehydrovat organismus.
Martin Boček