Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Software602 si pro komunikaci zvolil Taktiq

Komunikaci a public relations pro Software602 bude zajišťovat agentura Taktiq Communications. Cílem spolupráce je dlouhodobá komunikace o aktuálním portfoliu služeb, produktů a řešení, vztahy s médii a edukace v oblasti bezpapírové řešení administrativy. Právě na digitalizaci formulářů, dokumentů a procesů se tvůrce proslulého textového editoru T602 zaměřuje. Číslo 602 v názvu odkazuje na pořadové číslo základní organizace Svazarmu, která jako první začala „téšestsetdvojku“ šířit.

„Jako průkopníci paperless řešení u firem a státních institucí bychom rádi ještě více zpropagovali bezpapírový chod kanceláří, kde eliminují zbytečné nebo zdlouhavé činnosti, výrazně snižují chybovost, a navíc jsou šetrnější k životnímu prostředí,“ říká Martin Vondrouš, expert Software602 pro zavádění nových technologií. „Nejde pouze o možnost vytvořit a podepsat dokument v elektronické podobě, ale také o to, jak jej jednoduše ověřit a dlouhodobě archivovat. Právě pro tyto účely jsme vyvinuli řadu aplikací.“