Sněmovna pátrá, kdo vynesl záznam z neveřejného říjnového semináře o České televizi, píšou Seznam Zprávy, v podezření jsou poslanci ANO. Záznam posléze ve dvou dílech na YouTube zveřejnil Luboš Xaver Veselý, externí moderátor Českého rozhlasu, zde první a zde druhý díl.

Soukeník je jako konzultant v Communication Lab

Štěpán Soukeník

Štěpán Soukeník

Komunikační agentura Communication Lab rozšiřuje svůj tým. Na pozici konzultanta nastoupil počátkem dubna Štěpán Soukeník. V týmu agentury z pražského Karlína má na starosti především korporátní komunikaci a strategické poradenství pro klienta Facebook. Soukeník v posledních letech studoval a pracoval v zahraničí, mimo jiné pro americkou společnost Granicus. V roce 2011 spoluzaložil web Markething.cz, zkušenosti nasbíral v agenturách Ogilvy a Havas, kde dělal pro klienty z digitální ekonomiky, energetiky či technologií.

Agentura Communication Lab vznikla v roce 2015 a specializuje se na korporátní komunikaci a klienty z oblasti designu a bydlení. Kromě Facebooku jsou jejími klienty Ekonomické stavby, Halla, jazykovou agenturou Skřivánek, Topstone, digitální agentura Taste, LP Legal či Komora právní odpovědnosti. Agenturu vlastní Jiří Ďurovič, v jejím čele stojí Michaela Studená.