Soukup přidá další pořad Jasně a stručně, Ovčáček půjde ve středu

Letošní podzimní programové schéma televize Barrandov odstartuje v pondělí 26. srpna.

Novým pořadem Jaromíra Soukupa bude Jasně a stručně. Foto: TV Barrandov

Novým pořadem Jaromíra Soukupa bude Jasně a stručně. Foto: TV Barrandov

Volejte a pište šéfovi. Foto: TV Barrandov

V podzimním schématu má své místo i novinka z letošního jara Volejte a pište šéfovi. Foto: TV Barrandov

Podzimní schéma televize Barrandov přinese další pořad Jaromíra Soukupa, svého majitele, ředitele a nejčastějšího moderátora v jedné osobě. Novinka tentokrát neponese jeho jméno, nazývá se Jasně a stručně, její podtitul zní „hlavní událost dne pohledem Jaromíra Soukupa“ a doplní pásmo večerních pořadů. To už zahrnuje komentovanou relaci Moje zprávy a diváckými dotazy inspirovaný pořad Volejte a pište šéfovi, rovněž moderovaný Soukupem.

Na podzim bude pokračovat také satirický Týden podle Jaromíra Soukupa, pořad U tebe nebo u mě, návštěvy u hostů doma, který místo Alice Bendové bude nově moderovat Soukup. Místo bude mít v programu ve středu, stejně jako avizovaná nová Talkshow Jiřího Ovčáčka. Novinku s hradním mluvčím Barrandov prezentuje jako „neotřelou diskusi s významnými hosty jak z oblasti politiky, tak z kulturního života“. Znovu se v programu objeví také publicistické Kauzy Jaromíra Soukupa a ve čtvrtek večer tradičně diskusní dvojblok Týden s prezidentem a Duel Jaromíra Soukupa.

„Programovými novinkami reaguje televize Barrandov na zvýšený divácký zájem o pořady, které se věnují veřejnému dění a hlavně velkým ekonomickým a politickým kauzám. Oblibu přitom mají především proto, že na rozdíl od ostatních moderátorů v nich mluvím jasně, srozumitelně a nemusím jejich obsah účelově ohýbat,“ prohlásil šéf Barrandova Jaromír Soukup. „Stále je tu ale určitý prostor pro zlepšení, a tak plánujeme v průběhu podzimu zařadit do už zaběhnutých formátů nové, divácky atraktivní prvky, které by měly pořad oživit, a tím nabídnout ještě větší zážitek ze sledování,“ slíbil.

Součástí podzimního programového schématu Barrandova budou nové díly kadeřnického cyklu Tomáš Arsov v akci i premiérové díly Nebezpečných vztahů a Jak to dopadlo!? (moderované Honzou Musilem) či Soudkyně Barbary.

„V současné době je pro nás prioritou investice do programu,“ tvrdí také Soukup. Investice mají směřovat kromě hlavního kanálu také do menších, tematických, tedy na Krimi Barrandov a Kino Barrandov. U Krimi si majitel televize pochvaluje červencové výsledky seriálu Zákon a pořádek: Útvar zvláštní oběti. Na srpen a září se dál na všechny stanice Barrandova chystají starší filmy s Pierrem Richardem (Hořčice mi stoupá do nosu), Louisem de Funésem (Zelňačka), Robertem de NiremAlainem Delonem či Piercem Brosnanem.