V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Soukup si na Barrandově přibírá další dva pořady

Majitel televize Barrandov bude na podzim moderovat celkem čtyři publicistické cykly.

Jaromír Soukup ve svém Duelu. Foto: TV Barrandov

Majitel televize Barrandov Jaromír Soukup ve svém Duelu. Foto: TV Barrandov

Celkem čtyři pořady televize Barrandov budou letos na podzim moderované přímo generálním ředitelem televize Jaromírem Soukupem. Čtvrteční večery budou tradičně patřit bloku sestávajícímu ze dvou diskusních týdeníků o politice, jsou to Týden s prezidentem a Duel Jaromíra Soukupa. Nově přibude úterní Volební speciál, ze zákulisí říjnových voleb do poslanecké sněmovny. A nová bude taky talk show Instinkty Jaromíra Soukupa, kam si majitel Barrandova (a vydavatel časopisu Instinkt) bude zvát „přední osobnosti české kulturní a společenské scény“. Show se bude vysílat od 28. srpna vždy v pondělí.

„Podzim“ startuje 14. srpna

Podzimní programové schéma letos na Barrandově startuje v pondělí 14. srpna. Na hlavním kanálu stojí na původní tvorbě. „Televizní skupina Barrandov významně navýšila investice do svého programu. Vsadili jsme především na zcela nové pořady z vlastní tvorby, kde bude vystupovat řada známých osobností,“ uvedl Soukup.

Hned v pondělí 14. srpna po 20. hodině začíná největší novinka Barrandova pro letošní podzim, hraný vztahový seriál Sousedé.

Později přijde týdenní cyklus Skutečné příběhy, v něm diváckými historkami provází Petr Štěpánek. Nasazeny budou denní soutěž Roztoč to! (moderátor Aleš Cibulka) a Život na houpačce (moderátor Michal Jagelka), bulvární týdeník Paparazzi (moderátorka Kateřina Kristelová), vždy ve středu večer pak nová, pátá řada reality show Farmář hledá ženu (moderátorka Alice Bendová), počínaje 30. srpnem.

Kromě toho budou pokračovat stávající cykly Exkluziv Kateřiny Brožové, Jak to dopadlo!?Můžu dál?, Nebezpečné vztahy a Aféry.