Sparkling & Still přibírá Tlučhořovou a Kuchaře

Eva Tlučhořová a Radek Kuchař společně přešli ze zaniklé agentury Media Investments.

Eva Tlučhořová

„Sparking & Still jsem si mezi ostatními vybrala pro jejich schopnost propojit svět médií a kreativního myšlení, ze které vychází jejich úspěšné projekty. Věřím, že společně dokážeme velké věci,“ říká Eva Tlučhořová

Agentura Sparkling & Still vzala do svého týmu dvě nové posily. Sehraný tým Eva TlučhořováRadek Kuchař společně přešel z nedávno zaniklé mediální agentury Media Investments. Sparkling & Still, která se prezentuje jako „kreativní mediální agentura“, vlastní Filip Kukla, zároveň creative director McCann Prague. 

Tlučhořová nastupuje na pozici digital media director a bude mít na starosti strategie a plánovaní digitálních kampaní pro klienty YIT, Newps.CZ a Software 602. Zkušenosti sbírala na seniorních pozicích v mediálních domech i agenturách, má dlouholeté zkušenosti s online kampaněmi, které realizovala pro klienty z téměř všech oborových segmentů. Kuchař přichází jako seniorní specialista na programatickou reklamu, který má zkušenosti s kampaněmi pro největší značky na českém trhu.

Radek Kuchař

Radek Kuchař

Sdílejte