V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Šperkařství Tous otevřelo vlajkovou prodejnu v centru Prahy

Nový obchod Tous v Praze Na Příkopě

Nový obchod Tous v Praze Na Příkopě

Španělské šperkařství Tous otevřelo koncem února už svou pátou pražskou prodejnu. Nový vlajkový obchod značky je umístěn na nákupní třídě Na Příkopě v centru města. Tous na českém trhu zastupuje poradenská firma CBRE„Společně plánujeme otevření dalších jednotek v Praze i v regionálních městech,“ uvedl Tomáš Beránek z CBRE.

Až doposud mělo Tous butiky pouze v obchodních centrech. Vlajková prodejna je jako první samostatná. V loňském roce v tuzemsku značka rychle expandovala. Po celém Česku má aktuálně osm obchodů, v Praze v OC Nový Smíchov, OC Chodov, Metropoli Zličín a v Centru Černý Most. V Ostravě je Tous dvakrát a sice v centru Nová Karolina Ostrava a v Avion Shopping Parku, osmá pobočka je v provozu v plzeňské Plaze. V současné době připravují CBRE a Tous otevření dalších prodejen v rámci celého Česka.

Pánská kolekce Tous

Pánská kolekce Tous

Šperkařství vzniklo ve Španělsku v roce 1920. Kromě prstenů, náramků, náhrdelníků a náušnic nabízí také kabelky, hodinky, parfémy a další doplňky. Celosvětová síť značky aktuálně čítá více něž 500 prodejních míst ve 40 zemích. První butik Tous v Česku byl otevřen v září 2016 v Centru Černý Most. Nejnovější jsou prodejny v ostravské Karolině a v plzeňské Plaze otevřené v loni v září.

Hodinky Tous

Hodinky Tous