Redakce zpravodajství České televize přichází s novou formou zpravodajského obsahu – komiksem. Každý den přidá nový. Obrazové příběhy vznikají ve speciálních aplikacích podle reportáží odvysílaných v pořadech ČT a cílem je přilákat především mladší generaci. Výrobit jeden díl trvá několik hodin, na projektu se podílí šest lidí – redaktoři, editoři, grafici a korektorky.

Šperky Tous jsou nově v Praze na Arkádách a v Olympii v Plzni

Tous

Jeden z nových obchodů značky Tous

Španělská šperkařská značka Tous otevřela v Česku dva nové obchody, jeden v obchodním centru Arkády Pankrác v Praze, druhá v Olympii Plzeň. Tři roky od vstupu na tuzemský trh tu tak značka provozuje celkem 12 prodejen. Nabízí v nich šperky, kabelky a další módní produkty. Polovinu z prodejen - včetně dvou nových - jí zprostředkoval poradce v oblasti komerčních realitních služeb CBRE.

V Praze Tous sídlí na Příkopech, v OC Nový Smíchov, OC Chodov, v Metropoli Zličín, v Centru Černý Most, v OC Palladium a nově na Arkádách. Dále je značka přítomná v Brně (OC Olympia), v Ostravě (Avion Shopping Park, OC Nová Karolina) a v Plzni (OC Plaza, nově OC Olympia).