Digitální agentury v Atlasu ukázaly, co mají letos nového. Podívejte se na fotografie a prezentace.

Sportovní ČT4 vysílá živě přes iPad, sponzoruje ji Fortuna

ČT4 pro iPad je dvanáctou aplikací České televize pro mobilní platformy.

Čtvrtý program České televize zaměřený na sport uvedl aplikaci pro přenosné tablety iPad – nabízí živé vysílání ČT4, aktuální sportovní zpravodajství, videoreportáže, fotogalerie. Aplikaci sponzoruje sázková kancelář Fortuna, je ke stažení zdarma.

ČT4 pro iPad

Hlavní stránka

ČT4 pro iPad

Článek

ČT4 pro iPad

Živá vysílání

„Nabídka České televize pro iPady je nyní kompletní,“ říká ředitel divize Nová médií ČT Milan Fridrich, „nyní přichází fáze marketingu a propracování aplikací, aby uživatelé mohli interaktivně komunikovat a přecházet ze živého vysílání do archivu konkrétních pořadů.“

„Chceme udělat v aplikaci ČT4 stejně živý interaktivní prostor pro diskuse a kladení dotazů u pořadu Kamelot, který je na ČT4 něčím podobným, čím je na ČT24 Hyde Park,“ upřesnil Fridrich.

Aplikace pro iPady je pro ČT4 5. platformou, kde živě vysílá: má už aplikaci pro iPhone, chytré Nokie i pro operační systémy Google Android a Samsung Bada.

Je zároveň 12. aplikací České televize pro mobilní platformy. Ta vyvíjí další: v konečné fázi testování je aplikace iVysílání pro Google Android, pro Android se chystá i aplikace pro tablety Samsung Galaxy. Na podzim se pak divize Nová média ČT hodlá zaměřit na nový operační systém Windows Phone 7.

Aplikace ČT mají dohromady skoro 200 tisíc stažení v Česku.