A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Spouštíme katalog komunikačních agentur

Zvolte celoroční informační péči od Médiáře. Vstupte do nové databáze českých agentur.

Vážení majitelé a manažeři komunikačních a marketingových firem, stále víc agentur si začíná hledět svého obrazu v odborných médiích. My dál průběžně zveřejňujeme zprávy (personálie, noví klienti, nové kampaně), ale nově přidáváme prostor pro klíčová data a základní informace, které jsme zatím neuměli adekvátně vystavit. Jedná se o kontakty, historii agentury, údaje o její velikosti a hospodaření, výčet ocenění či klientů – vše, co pomůže zájemcům o vaši práci či o spolupráci s vámi.

Ano, řadu těchto informací mají agentury na svých webech. Ale ne všechny agentury a ne všechny informace. A ne všichni se na web agentury dostanou. Proto stavíme standardizovanou, denně aktualizovanou databázi, která kdykoli rychle poslouží zájemcům o agenturní služby nejen z řad klientů. Máme jejich oči, spousta z nich nás denně čte. 

Jaký je cíl

Neustále aktuální, průběžně aktualizovaný a informačně úplný profil vaší agentury na nezávislé odborné platformě, kterou každý měsíc navštíví sto tisíc lidí (NetMonitor, prosinec 2017). Na jednom místě o vás kdokoli kdykoli najde vše, co chcete veřejně sdělit – základní data, klíčové informace, novinky o lidech, kampaních i klientech. Kromě webu se každá novinka o vás dostane přímo do emailu našim abonentům.

Co vám zajistíme

Denně aktualizovaný profil agentury, s jednoduchým odkazem (URL). Zkuste si zadat název své agentury do Googlu – u mnohých se na prvních místech objevuje odkaz na ni právě na Médiáři. Novinky o vás se objeví u nás na webu a dozví se je také čtyři tisícovky odběratelů našeho newsletteru – každou novinku jim posíláme jitřním online zpravodajem. Řekněme si na začátku, jaký máte dlouhodobý plán komunikace – snáz vám pak vyjdeme vstříc v tom, jak být na Médiáři vidět celý rok.