Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Šprincl má v Bizonech navrhovat kreativu

Jan Šprincl přichází do PR agentury Bison & Rose z cestovní kanceláře Exclusive Tours.

Jan Šprincl

Jan Šprincl

Agentura Bison & Rose si na návrhy kreativních řešení a strategií pro klienty najala webového editora, televizního dramaturga a marketéra Jana Šprincla. Ten v posledním roce působil jako marketingový ředitel cestovní kanceláře Exclusive Tours.

Zkušenosti sbíral v televizi Nova jako dramaturg seriálu Kriminálka Anděl a později jako šéfeditor webu Nova.cz. Pracoval také jako redaktor kulturní rubriky online deníku Aktuálně.cz a jako kulturní editor v týdeníku Instinkt. V letech 2009 až 2015 byl šéfredaktorem oficiální online prezentace hlavního města, portálu Praha.eu. Vystudoval divadelní fakultu Janáčkovy akademie múzických umění v Brně.