V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Srovnávač cen Kupi.cz expanduje do zahraničí pod názvem Kupino

Cenový srovnávač Kupi.cz, který přináší lidem informace o aktuálních slevových akcích v obchodních řetězcích, vstupuje na další trhy. Od ledna je k dispozici uživatelům v PolskuNěmeckuRakousku a brzy má být dostupný i v dalších evropských státech. Za hranicemi Česka bude fungovat pod názvem Kupino. Centrála služby i nadále zůstává v Uherském Hradišti, přičemž na tvorbě zahraniční desktopové i mobilní aplikace se podílí i vývojáři z daných trhů.

Služba Kupi.cz, kterou ovládá česká internetová jednička Seznam.cz, při expanzi do zahraničí počítá s tím, že zatímco starší generace zákazníků vyrostla na papírových letácích, mladší využívá technologie, včetně mobilních aplikací, i pro své každodenní nákupy. V loňském roce zaznamenalo Kupi.cz 39 % návštěv z mobilů, rok předtím to bylo 34 %.

„Kupi.cz má novou rozšířenou verzi praktické mobilní aplikace, ve které jsou k dispozici všechny aktuální letáky obchodních řetězců. Nabízí i možnost využít funkci nahrání věrnostních karet. Ty jsou v aplikaci přehledně řazené podle oblíbenosti, takže je uživatel nemusí mít fyzicky u sebe. Lidé si mohou také například vytvářet praktické nákupní seznamy přímo v mobilech,“ uvedl zakladatel Kupi.cz Martin Kadlčík.

Kupi.cz dodává Médiáři pravidelné výběry ze spotřebního koše.