Novinky roku 2019 z 19 agentur přinesl letošní Digiveletrh. Podívejte se na fotografie.

Start slev na Seznamu: tři fabie po 25 korunách “prodány” za 10 vteřin

Start nové služby nejnavštěvovanějšího portálu využila automobilka Škoda k prezentaci svého inovovaného loga.

Nejnavštěvovanější portál Seznam.cz dnes spustil novou prodejní službu Tip, včetně nabídek slev. Ty první byly enormní: automobilka Škoda je využila k prezentaci své nové korporátní grafiky a inovovaného loga a nechala uživatele “nakoupit” tři modely Fabia za 25 korun.

Využít nabídky měli všichni, kterým se podařilo při zobrazení úvodní stránky Seznamu najít vedle datumu a aktuálního svátku speciální odkaz.

Seznam Tip

Po rozkliknutí bubliny bylo možné koupit osobní vůz tuzemské provenience koupit za desetitisícinu standardní ceny. Takovou možnost měli pouze tři první.

Seznam Tip: Fabia za 25 Kč

“První Tip, který přinesl Seznam.cz dnes dopoledne, vyvolal skutečně velký zájem uživatelů. Necelých 10 vteřin stačilo 3 uživatelům na to, aby si pořídili nové auto Škoda Fabia za 25 Kč,” sdělila na dotaz Médiáře mluvčí Seznamu Veronika Rozumková.

“Konkrétně se jedná o uživatele z Prahy, Ostravy a z okolí Českých Budějovic. V tuto chvíli se s nimi domlouváme na termínu osobního předání klíčků od vozu, které podle podmínek proběhne v Auto Jarov, a to nejpozději do jednoho měsíce,” doplnila.

Z diskusí na serveru Lupa.cz vyplynulo, že někteří zájemci o cenu si pomohli automatizovaný nástroji, které si připravili, aby náhodně zobrazované odkazy zachytili co nejrychleji. Server Seznamu byl také jednu chvíli nedostupný.

Mluvčí Seznamu tvrdí, že ani jedno nemělo zásadní vliv na soutěž: “O akci byl enormní zájem, který na krátkou dobu dokonce způsobil malý výpadek. Ten však proběhl až v momentě, kdy už měla tři prodávaná auta své majitele a nijak neovlivnil výsledky. Za výpadek se samozřejmě omlouváme. Akci však hodnotíme pozitivně.”

Už včera sdělil produktový manažer služby Petr Král, že Seznam v návaznosti na dnešní nabídku brzy přinese “další Tipy pro motoristy, například školu smyku nebo kondiční jízdy”.