Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Startuje lokální zpravodajský web Náš region

Firma A 11 Aleše Zavorala, vydavatel lokálních a odborných titulů, rozšiřuje své portfolio. Dnes dopoledne spouští webový portál Náš region, jako odnož zdarma distribuovaného tištěného titulu Náš region s mutacemi Praha, Západ, Jih, Sever, Kladensko a Berounsko pro Pražany a obyvatele středních Čech. Ten má souhrnný tištěný náklad 731.900 výtisků.

Nový web je zaměřený na lokální zpravodajství. Přináší plánuje aktuality o dění v jednotlivých městských částech Prahy a z dalších obcí, lokální reportáže, rozhovory s lidmi z  jednotlivých regionů, krimi, dopravu, sport, kulturu, zábavu. Pravidelnou rubriku bude Pod dozorem Honzy Tuny, spotřebitelské reportáže Jana Tuny ze Streamu.

„Rozšíření Našeho regionu o online je logickým vyústěním snahy zasíťovat nejen celou Prahu, ale pokračovat v rozšiřování do zbývajících částí Středočeského kraje, aby tady vznikl unikátní projekt lokálních novin zdarma do schránek a regionálního denního zpravodajství kdykoli a kdekoli online,“ říká Aleš Zavoral. „Během dvou měsíců chceme dosáhnout návštěvnosti 500.000 návštěvníků,“ plánuje.

Reklamu na novém webu prodává Tiscali Media.