Startujeme letošní sérii přehlídek mobilních aplikací AppParade. Další v pondělí 27. února

Díky partnerům opět odměníme soutěžící vývojáře i hlasující diváky.

Přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety je zase tady. Letošní první, celkově už šestá AppParade proběhne v pondělí 27. února 2012 v Bio Oko v Praze 7, od 20.00, to se prostor otevírá, ve 20.30 začne oficiální část.

Partnery přehlídky jsou Seznam.cz, IBM, BlackLex a Vodafone. Divácké hlasování má technicky na starosti Crazy Tomato.

Partneři přehlídky AppParade

AppParade

Coby pořadatelé přehlídku koncipujeme jako setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty.

Hlasováním publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

CO VÍTĚZŮM NABÍDNOU NAŠI PARTNEŘI

Milým novým hlavním partnerem je lídr českého internetu, společnost Seznam.cz. Jeho zástupci vyberou ze soutěžících aplikací tu, která bude pro uživatele Seznamu nejužitečnější. Vítěz trofeje Aplikace pro masy získá mohutnou marketingovou podporou v online službách Seznamu.

Dále vyhlašujeme celoroční soutěž Co Seznam nezná. Zamyslete se, co vám na mobilních aplikacích, které Seznam.cz uvedl, chybí. Navrhněte základní prototyp změny, přijďte s produktovým záměrem a nejlepší nápad do aplikací Seznamu společně doplníme. Vývojáři mobilních aplikací Seznamu jsou během roku k dispozici ke konzultacím. Chcete-li soutěžit v této kategorii, vyberte v přihlášce v kolonce „Typ aplikace“ volbu „Co Seznam nezná“.

Mezi partnery vítáme také společnost IBM, společně s ní vyhlašujeme vedle „základní“ soutěže i klání Firemní aplikace roku 2012. Na každé letošní AppParade (budou čtyři, vždy jedna za čtvrt roku) vybereme nejvýš 5 aplikací k prezentaci, z každé petice na každé přehlídce zvolíme jednu vítěznou. Čtyři vítězové pak budou na konci roku bojovat o celkové prvenství. Vítěz získá možnost vstupu na zahraniční konference. Chcete-li soutěžit v této kategorii, vyberte v přihlášce v kolonce „Typ aplikace“ volbu „Firemní“.

Partnerem je též mobilní operátor Vodafone. Ten vybrané aplikaci opět udělí Divokou kartu Vodafonu, čímž si aplikace vyslouží komunikační podporu této telekomunikačí společnosti.

Nadace Vodafone vyhlásí na nadcházející přehlídce další kolo soutěže pro neziskovky o nejlepší nápad na mobilní aplikaci. Autor vítězného nápadu získá opět až 300 000 Kč na vývoj aplikace. Přihlášky do soutěže je možné zasílat do 14. března (podrobnosti zveřejníme v průběhu akce). Loni zvítězilo sdružení Post Bellum - na AppParade přiblíží aplikaci Paměť národa v mobilu, na které v současné době pracuje.

Mezi partnery je opět společnost BlackLex, švýcarského investora do online projektů. Může to být právě vaše aplikace, které BlackLex pomůže na mezinárodní scénu.

JAK SE ZÚČASTNIT

  • Jako vývojář: vyplňte formulář níže a připravte si maximálně tříminutovou prezentaci (počet snímků neomezen), v níž svou aplikaci představíte. Každý subjekt může přihlásit pouze jednu aplikaci. Aplikace musí být hotová, tedy odeslaná či schválená v internetovém obchodu.
  • Jako divák: vyplňte formulář ještě níže.

Sledujete AppParade na Facebooku.

Přihlášky pro vývojáře i diváky uzavřeny.

Můžete se také podívat, jak vypadalo předchozích 5 přehlídek.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 136