Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Startup Summit 2015

Říjnový Startup Summit v Praze naučí lidi z byznysu využít know-how začínajících firem ve svůj prospěch.

Startup Summit

Tyinternety.cz a vydavatelství Mladá fronta uspořádají 15. října v prostorách moderního klubu SaSaZu již čtvrtý ročník Startup Summitu. Letos však není komunitní akcí pro startupisty, ale oborovou konferencí, kde se setkají lidé z byznysu s inovátory z řad startupů. 

Váš trh se mění

Jediná konference svého druhu v Česku přinese odpovědi na otázky, jak startupy fungují a proč kompletně mění pravidla trhu. Rychlejší inovace, levnější akvizice nových zákazníků a schopnost přilákat nejlepší talenty – to a mnohem víc dělá ze startupů nové ekonomické jednotky, se kterými je třeba počítat.

Účastníci se na Startup Summitu dozví, jak mění své procesy zavedené firmy, aby zkrátily inovační cyklus, jak vlastně funguje financování startupů, i na co si dát pozor při spolupráci s nimi.

Za den expertem na startupy

Své vědomosti a zkušenosti vám na Startup Summitu předají přední lídři startupové scény, investoři, ale také lidé z firem a velkých korporací, kteří mají s využíváním startupového know-how bohaté zkušenosti.

 Spíkři Startup Summitu 2015

Názory a zkušenosti vybraných osobností jsou klíčové k pochopení principů stojících za úspěchem startupů. Vybrané osobnosti rozumí jak velkému byznysu, tak startupům, a mohou tedy sloužit jako most mezi těmito dvěma přibližujícími se světy.

Vstupenky v prodeji

Těšte se na nabitý, ale vyvážený program. Čekají vás tématické přednášky, panelové diskuze na konkrétní problematiky a pitch contest nejzajímavějších českých startupů.

Den plný přednášek, ze kterého si odnesete nejen vhled do současných inovačních strategií ale i obchodní kontakty, si můžete vychutnat za 4.000 Kč za klasický a 7.500 Kč za VIP lístek (ceny uvádíme bez DPH).