Průběh říjnového semináře o České televizi, kam poslanci nevpustili veřejnost, je volně k přehrání. Na YouTube ho zveřejnil moderátor Luboš Xaver Veselý, zde první a zde druhý díl.

Štíbrová staví pro Extra videoweb OneTV.cz

Nikol Štíbrová, kterou na obraz svého Playtváku Mafra téměř nepustila, teď šéfuje projektu internetové televize vydavatelství Extra Online Media Jana Barty a Tomáše Kačeny.

K webům Extra.cz, G.cz a Extrastory.cz přibyla internetová televize OneTV.cz. Nový projekt vydavatelství Extra Online Media má na starosti Nikol Štíbrová. Tu proslavil seriál Pojišťovna štěstí televize Nova, později se objevovala třeba v online sérii Popojedem a následně působila jako dramaturgyně videowebu Playtvák.cz, její pořad Dámská jízda nakonec uvedli až po prodlevách. OneTV.cz bude dávat její zábavní show 3v1, v níž vystupuje i Veronika Arichteva a Martina Pártlová. S Extra navíc spolupracuje Josef Koukolíček, který Playtvák pro Mafru stavěl, záhy po jeho červnovém startu ale z firmy odešel.

Nikol Štíbrová

Nikol Štíbrová

Nový portál cílí na lidi od 18 do 40 let. Videa tvoří vlastní tým portálu i vybraní youtubeři. „Hned na startu jsme divákům nabídli více než deset pořadů a do budoucna budeme mít několik desítek dalších,“ uvedl ředitel Extra Online Media Tomáš Kačena. Do videa se s kolegy pustil proto, že „pro inzerenty je videoreklama přitažlivá a žádaná“, s důrazem na mobilní telefony a tablety. „Naším cílem je dosahovat několika milionů přehrání měsíčně,“ doplnil Kačena.

Logo videowebu OneTV.cz

Logo videowebu OneTV.cz

Vybrané pořady OneTV

  • Laboratoř: moderátor a hudebník Jaro Smejkal na vlastní kůži testuje řadu fenoménů a legend
  • Geniální nápad: youtubeři Anežka a Jiřík ukazují divákům řadu netradičních, ale jednoduchých řešení běžných životních situací
  • Hairspiration: vlasová poradna
  • Check Beauty: o nejčastějších chybách Češek při líčení
  • Filmix: netradiční pohled na svět filmu
  • 3v1: zábavná show trojice Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva a Martina Pártlová
  • Přiznání: vztahová poradna Dominiky Myslivcové
  • Cestožrouti: exotická kuchařka, v níž kde zkušení kuchaři představují exotické recepty, například recept na burger z červů

3v1

3v1

 

Cestožrouti

Cestožrouti

 

Hvězdné nedokonalosti

Hvězdné nedokonalosti

 

Check Beauty

Check Beauty


Laboratoř

Laboratoř

 

Sundej to

Sundej to