Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Štíbrová staví pro Extra videoweb OneTV.cz

Nikol Štíbrová, kterou na obraz svého Playtváku Mafra téměř nepustila, teď šéfuje projektu internetové televize vydavatelství Extra Online Media Jana Barty a Tomáše Kačeny.

K webům Extra.cz, G.cz a Extrastory.cz přibyla internetová televize OneTV.cz. Nový projekt vydavatelství Extra Online Media má na starosti Nikol Štíbrová. Tu proslavil seriál Pojišťovna štěstí televize Nova, později se objevovala třeba v online sérii Popojedem a následně působila jako dramaturgyně videowebu Playtvák.cz, její pořad Dámská jízda nakonec uvedli až po prodlevách. OneTV.cz bude dávat její zábavní show 3v1, v níž vystupuje i Veronika Arichteva a Martina Pártlová. S Extra navíc spolupracuje Josef Koukolíček, který Playtvák pro Mafru stavěl, záhy po jeho červnovém startu ale z firmy odešel.

Nikol Štíbrová

Nikol Štíbrová

Nový portál cílí na lidi od 18 do 40 let. Videa tvoří vlastní tým portálu i vybraní youtubeři. „Hned na startu jsme divákům nabídli více než deset pořadů a do budoucna budeme mít několik desítek dalších,“ uvedl ředitel Extra Online Media Tomáš Kačena. Do videa se s kolegy pustil proto, že „pro inzerenty je videoreklama přitažlivá a žádaná“, s důrazem na mobilní telefony a tablety. „Naším cílem je dosahovat několika milionů přehrání měsíčně,“ doplnil Kačena.

Logo videowebu OneTV.cz

Logo videowebu OneTV.cz

Vybrané pořady OneTV

  • Laboratoř: moderátor a hudebník Jaro Smejkal na vlastní kůži testuje řadu fenoménů a legend
  • Geniální nápad: youtubeři Anežka a Jiřík ukazují divákům řadu netradičních, ale jednoduchých řešení běžných životních situací
  • Hairspiration: vlasová poradna
  • Check Beauty: o nejčastějších chybách Češek při líčení
  • Filmix: netradiční pohled na svět filmu
  • 3v1: zábavná show trojice Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva a Martina Pártlová
  • Přiznání: vztahová poradna Dominiky Myslivcové
  • Cestožrouti: exotická kuchařka, v níž kde zkušení kuchaři představují exotické recepty, například recept na burger z červů

3v1

3v1

 

Cestožrouti

Cestožrouti

 

Hvězdné nedokonalosti

Hvězdné nedokonalosti

 

Check Beauty

Check Beauty


Laboratoř

Laboratoř

 

Sundej to

Sundej to