Story tlrs spouští videoprodukci Více než video

Tým, který vznikl z interní produkce digitální agentury, bude řídit Šimon Vodrážka.

Tým videoprodukce Více než video

Tým Více než video. Zleva Viktor Karban, Václav Ruttkay, Anna Barborová, Šimon Vodrážka, Štěpán Plicka, Matěj Kasal

Pražská digitální agentura Story tlrs kvůli požadavkům klientů na stále víc pohyblivého obsahu osamostatnila svou produkci, dosud fungující interně. Vznikl tak projekt Více než video, který má vlastní produkční zázemí. „V názvu jsme záměrně využili nejznámější reklamní klišé. Chceme tím ukázat, že se nebereme zase tak vážně, ale taky to, že opravdu umíme víc než video,“ vysvětluje Šimon Vodrážka, zakládající člen Story tlrs, který novou odnož agentury povede. Kromě něj ji tvoří Viktor Karban, Václav Ruttkay, Anna Barborová, Štěpán PlickaMatěj Kasal.

Nový tým má produkovat videa na sociální sítě nebo do televize. Hlavně se ale zaměří na koncepty a komunikační strategie postavené na video, foto a motion obsahu. Pro klienty to znamená, že kromě videa nebo fotek získají i servis digitální agentury Story tlrs, ze které tým pochází. „S rostoucím množstvím tvořeného obsahu pro značky, jako je Henkel nebo Becherovka, nám začalo dávat smysl mít vlastní foto a video produkci. Tým na tvorbu obsahu začal růst a logickým krokem proto byla jeho specializace s vlastním vedením. K tomu jsme si vybavili vlastní ateliér a střižnu, abychom měli všechno po ruce,“ dodává Vodrážka.

Produkce Více než video má už za sebou práci pro značky Nestlé, Pernod Ricard, Aufeer Design, Fakturoid, Henkel, ČSOB nebo Reebok. „Chceme postupně růst, rozšiřovat tým i portfolio režisérů, se kterými budeme spolupracovat, a podílet se na ještě větších projektech, kde budeme tvořit více než video,“ přeje si šéf videoprodukce.