Rezervujte si datum: na úterý 22. ledna 2019 chystáme další Digiveletrh. Bude to už pátá výroční přehlídka novinek digitálních agentur. Ty zapsané v našem katalogu budou mít účast výhodnější.

Strategii Slevomatu vede Lucie Gučíková, obchod Veronika Kotásková

Slevový portál Slevomat nově obsadil vedoucí obchodní pozice – strategický rozvoj řídí Lucie Gučíková, obchodní ředitelkou je Veronika Kotásková. Vystřídají Milana Kubáta, který působil jako obchodní ředitel. Ředitelkou Slevomatu zůstává Marie HavlíčkováPředchozí pozici ředitele obchodu firma rozdělila na dva týmy – obchodní, který řeší standardní provoz obchodního oddělení, a nově tým strategického rozvoje, který má za úkol strategického směřování a rozšíření stávajících obchodních modelů a spoluprací.

Lucie Gučíková

Lucie Gučíková

Nové manažerky obchodních týmů vzešly z původních interních pozic Slevomatu. Gučíková pracuje ve Slevomatu sedm let, během kterých vedla obchodní týmy. Před nástupem do firmy působila jako konzultant osobních financí, školitelka a trenérka obchodních dovedností.

Veronika Kotásková

Veronika Kotásková

Obdobně je na tom Veronika Kotásková, která se stala obchodní ředitelkou. Ve Slevomatu začínala před šesti lety, pracovala především v oblasti obchodu a vyprofilovala se zejména v oblasti insight sales.