Studio Oficina získalo další cenu Promax, zlato za logo pro televizi Prima Love

Loni Primě Oficina „zařídila“ dva stříbrné evropské Promaxy za logo a za branding stanice Prima Cool.

Televize Prima má díky designérům ze studia Oficina další významné mezinárodní ocenění.

Na výroční konferenci Promax BDA v New Yorku bylo koncem června logo její stanice pro ženy Prima Love oceněno zlatou soškou v celosvětové soutěži v kategorii Logo design network/channel all media.

Zlato Promax pro Oficinu za Primu Love

Zlato Promax pro Oficinu za Primu Love

„Designéři ze studia Oficina vypracovali specifické minimalistické logo vytvářející slovní spojení s další informací (časy, postavy ze seriálů a tak dále). Zajímavým prvkem je generované barevné prostředí kombinující paletu barev se vzorníkem textur. Díky tomu získává grafika Prima Love proměnlivý vzhled, evokující převlékání šatů. Proud infografiky zklidňují civilně točené identy a programová menu,“ popsala televize.

Prima spolupracuje s Oficinou dlouhodobě - loni ji grafici Lukáš Fišárek a Marek Cimbálník „zařídili“ dva stříbrné evropské Promaxy za logo a za branding stanice Prima Cool.

Promax BDA je předním světovým sdružením odborníků a multimediálních designérů pracujících v elektronických médiích v oblasti reklamy a marketingu. Sdružuje přes 4 tisíce firem a fyzických osob z více než 65 zemí.

Do klání o ceny, které jsou považovány za nejprestižnější v oblastech profesionální propagace, marketingu a designu v rámci elektronických médií na celém světě, se letos přihlásilo více než 15 tisíc prací z 39 zemí.