Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

Sunárek prodává v kapsičkách pro děti špagety, lasagne, rýží s kuřetem či kuskus

Nové slané kapsičky od Sunárku

Nové slané kapsičky od Sunárku

Značka dětské výživy Sunárek z portfolia firmy Hero začala na českém trhu prodávat slaná hotová jídla v kapsičkovém balení. V prodeji budou v pěti variantách - špagety s boloňskou omáčkou, lasagne s hovězím masem, rýže s kuřecím masem a zeleninou, dušená zelenina s hovězím masem, kuskus s kuřecím masem a zeleninou. Kapsičky jsou určené pro děti od šestého měsíce narození a pokud se aktuální příchuti osvědčí, má prý značka připravené i další varianty. 

Kromě slaných kapsiček má Sunárek na trhu delší dobu sladké kapsičky s příchutí manga, banánu, jahod, broskve, borůvky nebo švestky. Doporučená cena novinky je 39,90 Kč, prodává se od poloviny května v maloobchodní síti. Určená má být pro rodiče, kteří chtějí ušetřit čas například s mytím nádobí.