Svěcený chystá pro O2 TV Sport show Tiki-taka

Kromě moderátora Petra Svěceného se na nové show podílí i režisér Vojtěch Nouzák.

Show Tiki-taka se bude natáčet za účasti publika v pražském hotelu Clarion. Foto: O2

Show Tiki-taka se bude natáčet za účasti publika v pražském hotelu Clarion. Foto: O2

Placená televizí stanice O2 TV Sport operátora O2 přichází s dalším pořadem z vlastní tvorby. Půjde o zábavní talk show nazvanou Tiki-taka. Moderovat ji bude Petr Svěcený, známý v minulosti z obrazovek České televize. Jeho hosty budou fotbalisté i herci a lidi z kultury. Show se bude vysílat každé pondělí od 20.00 na O2 TV Sport v rámci televize přes internet O2 TV, počínaje 20. únorem. Stopáž je hodina.

Natáčet se bude každé pondělí v hotelu Clarion Congress Hotel Prague v pražských Vysočanech. Pořad bude probíhat za účasti publika. Režírovat ho bude Vojtěch Nouzák, který je i režisérem zavedené Show Jana Krause na Primě. „Konečně i v Čechách vzniká zábavná fotbalová show, která ve vyspělých zemích funguje,“ prohlásil Nouzák. „Inspirovali jsme se i v zahraničí a věřím, že výsledek bude stát za to. Přesně taková show může zvednout atraktivitu celého českého fotbalu,“ doufá Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

Vizuál show Tiki-taka. Foto: O2

Vizuál show Tiki-taka. Foto: O2

Název Tiki-taka vzešel ze slavného taktického stylu FC Barcelony nebo španělské reprezentace. 

Vladimír Šmicer. Foto: O2

Vladimír Šmicer. Foto: O2

 

Tomáš Ujfaluši

Tomáš Ujfaluši. Foto: O2

Fotbal se v rámci O2 TV dočkal dalších televizních práv. Od prosince stanice O2 TV Fotbal přináší všechny domácí zápasy portugalské Benficy Lisabon, od tohoto víkendu se přidá vždy nejlepší zápas z rakouské Tipico Bundesligy, začátkem března přijdou živé přenosy z Ruského poháru.

Operátor O2 tlačí svou televizní nabídku také prostřednictvím restaurací Staropramenu. Začal s tím v polovině roku 2015, dosavadní koncept Sportovní kino teď nahrazuje přímočařejším O2 TV Sport živě zde. Tak nově označuje restaurace se službou O2 TV Business, tedy osazení provozoven set-top boxy se sportovními programy. Projektu se momentálně po Česku účastní na 1.200 hospod, barů a restaurací.

Nejsledovanější jsou přitom víkendové zápasy české ePojisteni.cz ligy a úterní a středeční přenosy Ligy mistrů. Právě na ně O2 od 14. února do 3. června zaměří svou novou marketingovou aktivitu v hospodách ne Staropramenu, ale Plzeňského Prazdroje, a sice soutěž Ligu hospod. Půjde o tipování výsledků zmíněných dvou soutěží, díky propojení přes web vyhlášení proběhne vždy v televizním studiu. 

Liga hospod

Liga hospod jako nová marketingová aktivita O2 v terénu