Ve čtvrtečním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Svetlík jako digital creative director v McCannu

Martin Svetlík

Martin Svetlík

Agentura McCann Prague rozšířila svůj kreativní tým vedený Razvanem Capanescu o Martina Svetlíka. Bude zastávat nově vytvořenou pozici digital creative director. Kreativní činnosti se Svetlík věnuje od roku 2007. Nejprve byl copywriterem, poté se přesunul do digitálního prostředí. Působil jako kreativní ředitel v agentuře Symbio, později jako associate creative director v Mustardu, kde zastřešoval především globální obsahovou platformu We Love Cycling a sociální média pro značku Škoda Auto.

V následujících týdnech do agentury nastoupí také art director Shaun Teles a copywriter Cameron Dalton. Oba do McCann Prague přicházejí z Jihoafrické republiky.