Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Swimming Pool má čtyři nováčky a sídlí v Portu

Nováčci ve Swimming Pool: zleva Eva Fišerová, Zuzana Klenová, Jacek Kaczmarek, Iva Frühaufová

Nováčci ve Swimming Pool: zleva Eva Fišerová, Zuzana Klenová, Jacek Kaczmarek, Iva Frühaufová

Agentura Swimming Pool rozšiřuje svůj tým, v němž přivítala čtyři nové lidi, a přesunula se z Nádražní 32 v Praze na Smíchově (sídlí tam i Wunderman či Young & Rubicam) do prostoru Port#58 na Tusarově 58 v pražských Holešovicích. Stěhování proběhlo koncem května. „Po přestěhování do nových prostorů se soustředíme na vytvoření zkušeného mezinárodního týmu,“ říká kreativní ředitel Scott Cohen. Se čtyřmi nováčky je teď v agentuře celkem 19 lidí.

Design ve Swimming Pool bude nově řídit Zuzana Klenová, která přešla z agentury Havas, odkud se rekrutovali i čtyři zakládající členové Swimming Poolu. Klenová dělala v Havasu pět let, za osm let své kariéry v reklamě pracovala pro klienty O2, Jack Daniels, Myslbek, T-Mobile, Komerční banka či Sanofi. Dalším příchozím designérem je Jacek Kaczmarek, který dosud několik let pracoval jako designér na volné noze. Mezi jeho klienty patřil například Dwór Polski nebo MaluMika.

Na pozici senior copywriter nastoupila do agentury Iva Frühaufová, má zkušenosti z agentur Loosers, JWT a Young & Rubicam. Dřív dělala pro značky Volvo, Era, Nestlé či Česká spořitelna.

Tým sociálních médií posiluje jako social media manager Eva Fišerová, která šest let zastávala pozici office managera ve společnosti Caterpillar a pak rok a půl cestovala po světě a živila se jako fotografka na volné noze.

Agentura Swimming Pool vznikla v roce 2015. V současnosti pracuje pro klienty jako Baťa, Bayer, DanoneStokke a Total. Začátkem léta 2016 agentura otevřela svou pobočku v Londýně. „Chceme dělat neotřelý autentický obsah, který bude bavit a zároveň budovat vztah spotřebitelů ke značce,“ podotýká kreativní ředitel agentury Cohen.