O tomto víkendu tragicky zemřel Petr Zettner, který od září jako šéfredaktor vedl Rádio Junior. Oznámil to Český rozhlas. Generální ředitel René Zavoral vzpomněl Petra Zettnera jako odborníka, profesionála a kamaráda a za sebe i rozhlas vyjádřil soustrast rodině i pozůstalým.

T-Mobile a Slovak Telekom mají společný tendr

Komunikační agenturu pro B2B v obou zemích chce operátor vybrat do června.

T-Mobile a Slovak Telekom, česká a slovenská pobočka telekomunikačního operátora Deutsche Telekom, spouštějí společné výběrové řízení na komunikační agenturu pro zajištění marketingových služeb v oblasti B2B – nadlinkových kampaní, přímé komunikace tištěné i elektronické, zákaznického časopisu B2B, designu a interní komunikace, včetně souvisejícího strategického plánování, kreativy a produkce, a to pro obě země zároveň.

Výběr má probíhat v několika kolech, při nichž se budou hodnotit jak referenční projekty a zkušenosti, tak zpracování konkrétního zadání, které obdrží vybraní účastníci na základě výsledků prvního a druhého kola. Operátor hodlá postupovat v duchu iniciativy Férový tendr a vítěze oznámit v průběhu letošního června.