Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

Tarantino i Řezník dávají osvobozující obrazy

Jako sdělení bez nánosů a vně mantinelů současné komunikace vnímáme klipy rappera Řezníka, filmaře Tarantina i některých italských umělců. Proč? Poslechněte nový podcast.

Co v Mattoni četli a viděli z italské literatury či filmu – Dávat výrazivu mantinel? – Jak hovořit o vkusu – Jaký rozpočet je v Česku standardní – Mluvčí by měl mluvit, a ne nemluvit, jak tomu v mnoha případech je – Rod trpný a další nánosy korporátní komunikace – Kdo by měl obdržet facku – Tři pozvánky na závěr

Aktéři podcastu ve voze

Aktéři podcastu Médiáře ve voze po pondělním natáčení

Jak pohodlně poslouchat

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace pro Android nebo iOS. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.