Taste Sun dělá Facebook a Instagram pro Svijany

Digitální agentura Taste Sun získala jako nového klienta Pivovar Svijany. Pro něj vytvořila dlouhodobou komunikační strategii pro sociální sítě FacebookInstagram a zajišťuje jejich správu, tvorbu obsahu i supervising. Spravuje je od října.

„Sociální sítě, zejména pak Facebook, využívá Pivovar Svijany při své komunikaci několik let, ale letos v létě jsme se rozhodli pro změnu komunikační strategie a chtěli jsme naše fanoušky víc bavit a být kreativnější. Zaměřili jsme se také nově na komunikaci na Instagramu, kde se snažíme oslovit novou cílovou skupinu a vytvořit si zde také silnou základnu fanoušků do budoucna,“ přibližuje Roman Havlík, ředitel Pivovaru Svijany.

„Pro komunikační strategii je zásadní claim #SrdečníZáležitost a pilíře značky. Prozrazovat je nebudeme – lidé je musí časem odhalit sami,“ říká spoluautor komunikační strategie Tomáš Cibor z Taste Sun. „Když jsme interně diskutovali, které značky bychom rádi oslovili, protože k nim máme kladný vztah, Pivovar Svijany byl v našem seznamu mezi prvními,“ dodává projektový manažer Martin Komárek, který má v Tastu klienta na starost.